Сервисные центры Украины

«IT-TECH» ФОП Марченко


Сервисный центр «IT-TECH» ФОП Марченко
Сервисный центр:
«IT-TECH» ФОП Марченко
Адрес:
г. Ивано-Франковск, ул. Чорновола, 116
Тел / факс:
+38 (066) 950-11-81 /
Другие телефоны:
+38 (0342) 74-07-14
Сайт:

Отправить отзыв о сервисном центреОтправить отзыв о сервисном центре

Пожаловаться на неправильные контактные данныеПожаловаться на неправильные контактные данные

Отправить запрос в сервисный центрОтправить запрос в сервисный центр

Оценить работу сервисного центраОценить работу сервисного центра

Авторизований сервісний центр IT -Tech здійснює гарантійний та післягарантійний ремонт електроніки: - Комп'ютерів, ноутбуків, КПК, PSP; - Моніторів (CRT / TFT) та електронних книг; - Планшетів різних категорій та виробників; - Телефонів і смартфонів стандарту GSM; - Цифрових фотоапаратів та відеокамер; - Автомагнітол та радіоапаратури; - Ігрових приставок. Команда найкращих інженерів і менеджерів авторизованого сервісного центру «IT -Tech» - це запорука якісного обслуговування достатньо широкого кола приватних і корпоративних клієнтів. Основа успіху авторизованого сервісного центр IT -Tech - це талант і високий професіоналізм співробітників , які допомагають центру постійно досягати нових вершин. Наше кредо - шлях до досконалості , осягнення нових інструментів і технологій для підвищення якості сервісного обслуговування. Ціни найнижчі та якість обслуговування найвища. Ми все робимо для того, щоб наш клієнт залишався задоволений роботою майстра. Безкоштовний виїзд фахівця, безкоштовна консультація, гарантія роботи та обслуговування по гарантії безкоштовне, а якщо знайдете дешевше, ми зробимо для Вас ще дешевшим. Дисплеї (матриці) для ноутбуків, блоки живлення, клавіатури, шлейфи для дисплеїв, перехідники, шлейфи, системи охолодження, батареї для ноутбуків, запчастини для Apple, оптичні приводи, рознімання харчування, кабелі до адаптерів живлення, Івано-Франківськ.


Категории
Все категории товаров, которые обслуживает «IT-TECH» ФОП Марченко:
 


Бренды
Все торговые марки, которые обслуживает «IT-TECH» ФОП Марченко:
Кратко о проекте
Servicecenter.com.ua - это регулярно обновляемый каталог сертифицированных сервисных центров Украины, а также любых организаций по ремонту, обслуживанию и диагностике множества видов техники.
Подробнее ...
Пользователям

Регистрация
Забыли пароль?

Новости сайта
Рейтинг сервисных центров
Важно! Опубликованы первые показатели независимого рейтинга сервисных центров.

Будьте осторожны со звонками по межгороду.
Проверка статуса заказа

Все новости

Полезные статьи
Основные причины поломки кондиционера и сколько стоит ремонт
Основные причины поломок: нарушения условий эксплуатации, несвоевременный уход, пренебрежение качественным сервисом монтажников кондиционеров.

Ищем новые имена
Самостоятельный ремонт и диагностика ПК

Все статьи