Сервисные центры Украины

«Росан-Сервис»


Сервисный центр «Росан-Сервис»
Сервисный центр:
«Росан-Сервис»
Адрес:
г. Львов, ул. Наливайка, 14
Тел / факс:
+38 (032) 244-56-77 /
Другие телефоны:
+380(067)323-30-95

Отправить отзыв о сервисном центреОтправить отзыв о сервисном центре

Пожаловаться на неправильные контактные данныеПожаловаться на неправильные контактные данные

Оценить работу сервисного центраОценить работу сервисного центра

Авторизований сервісний центр "Росан-сервіс" здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування всієї лінійки продукції Apple Скористайтеся перевагами авторизованого сервісу: - сертифіковані інженери; - оригінальні запчастини; - 90 днів гарантії від Apple; - обмінний сервіс для iPhone, iPad, iPod; - гарантійне обслуговування техніки придбаної за кордоном при наявності документів з країни продажу; - підтримка програм розширеного ремонту http://www.apple.com/ru/support/exchange_repair/ - безкоштовна первинна діагностика в присутності клієнта з використанням діагностичного програмного комплексу Apple; - ДИСТАНЦІЙНА первинна діагностика для iPhone, iPad, iPod зі збереженням результату діагностики в базі служби підтримки Apple http://rosan-service.com.ua/?p=1910 Сервісний центр "Росан-Сервіс" здійснює гарантійне та сервісне обслуговування ноутбуків, мобільних телефонів, планшетів, фотоапаратів. Просимо залишати коментарі та відгуки про роботу нашої компанії. Запевняємо, що жоден з них (як позитивний так і негативний) не залишиться без нашої уваги. Для вчасного та відповідного реагування на ваш відгук, просимо вказувати номер замовлення, якщо це можливо. Дякуємо, що допомагаєте стати нам кращими!


Отзывы
Отзывы о сервисном центре «Росан-Сервис», г. Львов:

10.09.2018
Мидлик Тетяна Євгенівна
08,09,2018 я звернулась до РОСАН СЕРВІС із проблемою блокування смартфона HUAWEI Y5. Дуже вдячна фахівцю Роману за терпіння та грамотне обслуговування на протязі майже 2-х годин.Крім мене були інші кліенти ,всім було надано увагу та корисні поради. Два роки тому мій смартфон NOMI мав проблему із розрядженням батареі. Смартфон відправили до Києва, чекали висновок тижня 3, за цей час постійно повідомляли о затримці, а потім надали акт про списання апарата. Я дуже задоволена сервисом , у разі необхідності ремонта , рекомендую РОСАН. Бажаю мати неупереджених клієнтів!
15.07.2018
Дзелендзяк Олег
Двічі подавав телефон Sony з тією ж пололмкою. Двічі замінено батарею (після першого разу без змін) Обслуговування на низькому рівні- кажуть що буде надіслано СМС про стан готовності апарату не надсилалось обидва телефони вказані в квитанції не відповілають. Через сайт готовність апарату неможливо перевірити! Готовий телефон пролежав у сервісі 10 днів, після другого ремонту не працює камера. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ СЕРВІС НІКОМУ!!! Ніколи не писав негативних відгуків надіючись на порядність сервісанта. Ваш сервіс викликає тільки обурення
16.11.2017
Романишин Олена
Звернулася по гарантійному обслуговуванні iphone 6+ не працював сенсор, через 2 дні замінили телефон на новий, тому всі залишилася задоволена.
13.11.2017
Пилипець Яна Володимирівна
Не рекомендую! Робили сенсор телефону, так після того ще робила мікрофон, тому що мене ніхто не чув! Казали що подзвонять, так я сама до них приходила, ніхто не дзвонив! Також зверталась до них, щоб зробили ноутбук, бо шлейф полетів. бліки були на екрані, зробили , заплатила 600 грн, через два тижні екран мигав знов.! Єдине що добре зробили, почистили ноутбук, бо на нього чай вилили, і ще був слабкий сигнал вайфаю, після чого став краще працювати..! Але роботу майстрів не задоволена!
13.09.2017
Добросинець Р
Сервіс супер.Задоволений на всі 100%.Всім Рекомендує. Все чітко і якісно!!!!
01.09.2017
Моравська Г.А.
04.08.17р. був прийнятий телефон на гарантійне обслуговування. На жаль станом на 31.08.17р. мені не повідомили ніякої конкретної інформації, що з ним. Тільки те, що він знаходиться у Києві, а Київ ніякої інформації не надав. Будь ласка зверніть увагу, що пройшло вже достатньо багато часу і до Вас неодноразово телефонували з приводу цього питання. Та не налагоджені робочі стосутки з Київською компанією для зворотнього зв’язку. Оскільки в мене вони слухавки взагалі не підняли.
11.07.2017
Петришин Василь
Здавав в ремонт по гарантії iphone 5s, не працював датчик наближення, сказали від 3 днів до 3 тижнів! Попередньо контактував, сказали, що буде повністю замінено телефон! Через 20 днів забрав новий телефон, я повністю задоволений!
06.07.2017
Бук Роман
Сервісом задоволений. Звернувся з макбуком у якого облущувалось покриття на екрані. Як з'ясувалось діє сервісна програма виробника по заміні дисплеїв з таким дефектом як у мене. Замінили безкоштовно. Рекомендую!
18.04.2017
Голойда Надія
Зверталася в росан сервіс двічі,спочатку перепрошивала UNl Pad 7,що було зроблено досить швидко і якісно. Через деякий час, виникла потреба поміняти тріснутий екран. Здала в ремонт ,сказали вартість буде 1000 грн, я погодилася, почекала 60 днів, оскільки ніхто не дзвонив прийшла по закінченню терміну. Мені сказали що екран вони не знайшли. Коли я вдома відкрила свій планшет була дуже сильно здивована оскільки не було камери, як можна було забрати камеру без мого відома. Мене дуже обурило таке ставлення до клієнтів, виходить якщо їм не вдається допомогти тобі то чому б не допомогти іншому за твій рахунок.Дуже засмучена діяльністю так званого сервісу.
22.03.2017
solodchenko iryna muhajluvna
8.03.17 року віддала телефон в сервісний цетр "Росан-сервіс" -непрацював сенсор, при складанні акта недоліків невиявили, він був-без царапин та вм'ятин, мій телефон ще був в плівці,оскільки минуло тільки 14днів від дня покупки. 21.03.17 року мені його повернули, та на акті оцінки тех.стану від СЦ "Робим гуд", виявились царапини,вм'ятина,потертості-та що найголовніше висновок-термінал технічно справний. 22.03.17 року(наступного дня) я знову звернулась в СЦ "Росан-Сервіс", на що дівчина, Христина, яка сидить на рецепсії НЕ була зацікавлені у вирішенні моєї проблеми! Вона ніяк не сприяли вирішенню: самі звоніть, самі питайте! Як на мене це ваша робота СЦ "росан сервіс" вирішувати ці питання-коли ваші підпорядковані партнери виконують роботу неналежно! Я не задоволена Вашою роботою! Що означає "самі"-це ваша робота!!!!
03.10.2016
Сенів Тарас Степанович
Залишив телефон на ремонт уже 2 раз. Кожного разу після ремонту зявляються нові дефекти. Також старі(по яким здавав телефон на ремонт) не зникають.
15.08.2016
юлія толочко
жахливй сервіс нікому не раджу тому що приблизно два тиждні тому здала свій планшет він не заряжався. прийшла в сервіс а мені кажуть у вас полетів сернсор а я їм кажу що просто екран тріснув і вже півроку такий сернсор не тріснув тому що нормально працює. казали що подзвонять а в кінцевому рахунку я мусила до них дзвонити здерли гроші за діагностику і купу всякої дурні намололи що я не розуміла і до того забули віддати зарядне напевно думали що забуду. навіщо брати так багато замовлень клієнтів якщо ви не встигаєте і навіщо говорити ми вам подзвоним а не дзвоните.
31.07.2016
Сагайдак Сергій
Здавав в ремонт свій смартфон ZTE (Номер квитанції 52902) який іноді (1-2 рази в день) при дзвінках виключався. Перед тим пробував перепрошивати - не допомогло. Коли здавав описав проблему і те, що це не пов'язано з прошивкою. Наступного дня мені віддають "відремонтований" телефон з новою прошивкою. І дали гарантійний(!) чек з поясненням, що проблема була в прошивці. Того ж дня з телефоном та сам проблема. Я відношу телефон назад і наступного дня мене повідомляють, що вже проблема з процесором - ремонту не підлягає, але за те, що вони "виявили" проблему потрібно заплатити. Не погоджуюся, оскільки: спочатку провели діагностику, виявили проблему - прошивка, зробили ремонт і видали гарантійний талон, що дана проблема не повториться. Вона повторилась - відповідно фірма повинна нести відповідальність за неправильну діагностику - по іншому для чого видавати гарантійний талон. Офіційна відповідь директора (Роман Гурмак): "Так як дефект повторився, все вказує на обриви зв‘язків в ланцюгах процесора та оперативної пам‘яті ... Оскільки, повторюю, вони не вирішили проблеми, кошти за них повернуті а діагностика продовжилась... Тим не менше діагностика проведена, і її необхідно оплатити...".
13.05.2016
Хомік Зоряна
Після мого нещодавнього відгуку, мені зателефонували з сервісного центру, вибачились і повідомили, що свій планшет після 3-ох місячного ремонту я можу, нарешті, забрати!!! А ще я була приємно здивована тим,що вартість ремонту знизилась вдвічі! Як компенсація за довготривалий ремонт.
13.05.2016
Діана Сергіївна
В даному сервісному центрі нещодавно відремонтувала телефон. Була приємно здивована ціною та терміном ремонту. На прохання терміново: телефон був відремонтований за годину, в інших ж сервісних центрах говорили день не менше. Роботою телефону задоволена. Відмінний сервіс!!! Всім раджу не пошкодуєте!
10.05.2016
Хомік Зорян Богданівна
не можу забрати планшет більше 3-ох місяців (54624). Дурять постійно "до кінця тижня". Вартість ремонту не можуть обгрунтувати. Найцікавіше--- після 3-ох місяців ціна ще зросла!!! ЖАХЛИВЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!!! НЕ РАДЖУ НІКОМУ!!!
07.04.2016
Роман Паламар
Ремонтировал в данном сервисном центре 2 года назад MacBookPro ( замена материнской платы ). Результатом ДОВОЛЕН! Отправлял компьютер из Киева, так как здесь была самая лучшая цена на комплектующие, сервисный центр Росан работает на прямую с Apple, что позволило мне сэкономить 50% от стоимости детали. Сейчас ( через 2 года ) когда проблема с компьютером повторилась, ребята заменили мне деталь бесплатно по гарантии от Apple. Рекомендую всем пользователям Apple авторизованный сервисный центр "Росан Сервис" как надежных и профессиональных специалистов.
19.01.2016
Микола Кондратенко
Сервисный центр плохо работает На початку липня віддав НТС на ремонт, постійно перезавантажувався, екран та батарея були у відмінному стані, у вересні(минуло 70 днів ) перетелефонував і вияснив, що мій телефон не відремонтований та у розібраному стані,запропонували викупити його у мене, відмовився.На початку жовтня повернули телефон.Недавно заніс до іншої майстерні два НТС(мій та дружини),щоб склали один з двох(для дітей), там при мені розкрили телефон і виявилось, що екран та батарея на вищезазначеному телефоні, не оригінальні а поміняні на якесь ледь робоче б/у. Дуже прикро,що так нагло кидають у авторизованому сервісному центрі.
 


Авторизации. Гарантийный ремонт.
Список категорий товаров и производителей, по которым сервисный центр «Росан-Сервис» оказывает услуги гарантийного ремонта:
 


Категории
Все категории товаров, которые обслуживает «Росан-Сервис»:
 


Бренды
Все торговые марки, которые обслуживает «Росан-Сервис»:
Кратко о проекте
Servicecenter.com.ua - это регулярно обновляемый каталог сертифицированных сервисных центров Украины, а также любых организаций по ремонту, обслуживанию и диагностике множества видов техники.
Подробнее ...
Пользователям

Регистрация
Забыли пароль?

Новости сайта
Рейтинг сервисных центров
Важно! Опубликованы первые показатели независимого рейтинга сервисных центров.

Будьте осторожны со звонками по межгороду.
Проверка статуса заказа

Все новости

Полезные статьи
Основные причины поломки кондиционера и сколько стоит ремонт
Основные причины поломок: нарушения условий эксплуатации, несвоевременный уход, пренебрежение качественным сервисом монтажников кондиционеров.

Ищем новые имена
Самостоятельный ремонт и диагностика ПК

Все статьи