Сервисные центры Украины

«Ноутбук Центр™»


Сервисный центр «Ноутбук Центр™»
Сервисный центр:
«Ноутбук Центр™»
Адрес:
г. Львов, ул. Сахарова, 58
Тел / факс:
+38 (032) 232-05-60 /
Другие телефоны:
+38 (067) 312-02-01

Отправить отзыв о сервисном центреОтправить отзыв о сервисном центре

Пожаловаться на неправильные контактные данныеПожаловаться на неправильные контактные данные

Отправить запрос в сервисный центрОтправить запрос в сервисный центр

Оценить работу сервисного центраОценить работу сервисного центра

NotebookCenter
«Ноутбук Центр™» виконує ремонти ноутбуків і планшетів у Львові
Наша компанія авторизована здійснювати ремонт по гарантії ноутбуків і планшенів провідних брендів: Apple, Acer, Asus, Dell, HP, Pavilion, Lenovo, GateWay, Packard Bell.
Надається подовжена гарантія на всі види ремонтних робіт.
Графік роботи:
Пн-Пт: з 9:00 до 19:00 (без перерви)
Сб: з 10.00 до 14.00 (без перерви)
Нд: вихідний

Дякуємо за те що обрали "Ноутбук Центр".
Шановні клієнти, Ваші відгуки дуже важливі для нас і є безсумнівно одним з найважливіших стимулів, який надихає нас на якісну роботу, виправдовуючи високий рівень довіри та Ваших сподівань.
Однією з найголовніших запорук розвитку в умовах ринку, безумовно є здорова конкуренція. На жаль, не всі учасники ринку сервісних центрів розділяють з нами цю думку, і користуються написанням псевдо-відгуків як про власну діяльність так і з метою антиреклами інших сервісних центрів, що користуються більшою довірою людей.
Ми проти такого підходу! Тому для того, щоб було можливо вірно ідентифікувати по відгуку Ваше звернення і задля максимальної ефективності зворотнього зв'язку збоку нашої компанії, просимо вказувати реєстраційний номер акту здачі в ремонт і по можливості деталізувати суть самого ремонту.
Побажання щодо роботи сервісного центру "Ноутбук Центр" просимо залишати на нашому сайті.
Дякуємо, що ви з нами!
З повагою, Ваш "Ноутбук Центр™".


Отзывы
Отзывы о сервисном центре «Ноутбук Центр™», г. Львов:

11.02.2018
Лендєл Іван Іванович
Якщо вам треба ремонтувати ноут, смартфон і щось інше, то понесіть в інше місце. Чому? Ну може вам теж впарять барахло у якості комплектуючих. Я так отримав HDD, що відразу почав стукати. Не надто голосно, але... І сам ноут підвисав попри те, що був пустий. Що ж я почув у відповідь на логічні претензії? Що якщо диск працює, то все ок і нічого перевіряти вони не будуть. При цьому, мені навіть не дали нагоди увімкнути ноут і продемонструвати проблему. Тепер я маю стукаючий диск, а ноут все більше висне з кожним днем. Схоже, що проживе він не довго. Навіть не протягне 11 місяців, як це було з попереднім диском від Ноутбук Центр у минулому році. Гарантії в Україні не мають ніякої цінності й тим папером можна собі дупу підтирати. Тож не ведіться на гарні офіси чи сайти - головне відбувається за дверима.
31.01.2018
Чучман Назарій Володимирович
Мій Dell відремонтували за два дні. Приємно здивували ціни і швидкість ремонту.
17.01.2018
Кухарик Андрій Андрійович
Швидко . Сподіваюсь надійно !!! Приємні дівчата )))
11.01.2018
Грібанова Світлана Генадіївна
Роботою і швидкістю виконання дуже задоволена. При потребі буду звертатись обовязково і тільки в цей сервісний центр
05.01.2018
Мала Анастасія Романівна
дуже задоволена обслуговуванням, швидка діагностика, а також ремонт. Дякую.Рекомендую.
29.12.2017
Возняк Роман Володимирович
Здавав на чистку Acer. Швидке обслуговування та інформативна оцінка якості стану ноутбука. Дякую.
29.12.2017
Яковишин Олена Володимирівна
Дуже дякую сервісному центру. Залишилась задоволеною. Працюють якісно, швидко та надійно. Бажаю залишатись таким ж працівниками.
23.12.2017
Тарасюк Вікторія Сергіївна
Дякую за швидку а якісну роботу
19.12.2017
Петрів Віра В'ячеславівна
Повністю задоволена роботою сервісного центру. Працюють швидко і якісно, ввічливий персонал.
19.12.2017
Жаборт Павло Андрійович
Здавав на чистку Асус. Зробили за півдня, ціни доступні. Все супер.
19.12.2017
Ніконенко Ірина Василівна
Вдруге користуюсь послугами цього сервісного центру. Ремонтують дуже швидко і якісно. Дякую.
19.12.2017
Станкевич Володимир Павлович
Задоволений обслуговуванням, вічлеві працівники, ремонт відбувається на вищому рівні . Дуже вдячник.
14.12.2017
Буковський Василь Богданович
В моєму Lenovo перестала працювати клавіатура. Оскільки він ще на гарантії звернувся в "Ноутбук центр". Замінили клавіатуру. Обслужили дуже швидко і якісно.
14.12.2017
Гантковська Ромма Степанівна
Скористалася обслуговуванням в сервісному центрі "Ноутбук центр". Відмітила для себе ввічливість і культурне обслуговування. Розібралися з моїми зауваженнями щодо роботи планшету і швидко усунули недоліки. Повідомили про виконані роботи. Щиро дякую.
14.12.2017
Нагорний Віктор Михайлович
Щиро вдячний сервісному центру та його кваліфікованому персоналу за якісний та вчасний ремонт по гарнтії телефону Lenovo. Робата виконана порівняно швидко та в повному обсязі, працівники ввічливі та привітня. Спасибі!!!
12.12.2017
Продан Ірна
Швидко і якісно здійснили заміну розйому. Помірні ціни та привітний персонал
11.12.2017
Пісанець Поліна Михайлівна
Здавала нетбук Asus T100TAF в сервісний центр, було залиття гнізда зарядки. Зробили дуже швидко та якісно, задоволена на 100 %. До того носила пристрій в звичайний ремонт, там порадили, що краще відразу звернутися в сервісний центр. Надалі буду радити друзям та знайомим звертатися тільки сюди. Дякую Вам!
08.12.2017
Сушінець Леся Владиславівна
Працюють дуже оперативно і згуртовано, бажаю не втрачати своїх можливостей і праацювати так, як працюєте! Я задоволена прийомом і роботою ваших працівників. Дякую.
30.11.2017
Серкез Василина
Дуже швидко і якісно спрацював персонал , дуже вам дякую !ви молодці)
30.11.2017
Бабій Оксана Володимирівна
Сервысний центр працює швидко і якісно. Також дуже уважно і доброзичливо ставляться до клієнта. Дякую за вашу роботу . Успіхів!
30.11.2017
Русенко Віталій Валерійович
Даний сервісний центр провів ремонт в найкоротші сроки до 5 робочих днів. Ремонтом задоволений . Під час користуванням даного пристрою все було добре
29.11.2017
Чупахін Павло Іванович
Про сервісний центр дізнався від друга. Здавав на чистку ноутбук Lenovo, почистили дуже швидко - за півдня забрав. Привітний персонал.
28.11.2017
Твердохліб Ганна
Дякую за оперативну і якісну роботу. Жодних претензій. Шкода , що клавіатуру чекати кілька днів, інакше замовила б заміну також. Дівчата чудові. Дякую
28.11.2017
Кондратюк Галина Олегівна
Здавала ноутбук Asus, не заряджався. Все зробили якісно і головне швидко, що для мене було дуже важливо, а також мені сподобався сервіс.Надіюся, що все буде добре працювати і надалі).
28.11.2017
Мерцало Оксана Миколаївна
Досить швидко і якісно було виконане прохання ремонту ноутбука . Хороший сервісний центр, рекомендую усім в кого виникають проблеми з ПК
28.11.2017
Васильків Олеся Олександрівна
Я приємно задоволена, Швидко і якісно зробили телефон. Після виявлення проблеми, одразу на наступний день змогла забрати телефон, вже відремонтований.
28.11.2017
Тропак Зоряна Олександрівна
Якщо є щось несправне, то завжди іду тільки у ваш сервісний центр, тому що хороші і привітні консультанти завжди щось порадять. Робота виконана добре.
28.11.2017
Шумська Марія
Задоволена, зберегли масимум інформації . Зробили на тиждень швидше. Дякую . Не додзвонилися. Мусила сама цікаитися. Але далі все на відмінно. Дуже милі та ввічлеві.
27.11.2017
Глушак Надія Василівна
Ремонтували по гарантії телефон Леново. Ремонт відбувається швидко, повернули без пошкоджень, привітний та приємний персонал.
27.11.2017
Жара Ірина Володимирівна
Здавала в ремонт телефон Samsung. Швидко та якісно відремонтували. Менеджер надав детальну інформацію і посприяв у швидкому вирішенні проблемного питання.
16.11.2017
Семочко Ігор Миронович
Мій планшет Lenovo відремонтували по гарантії дуже швидко. Якісне обслуговування і приємний персонал. Дякую.
15.11.2017
Пилипців Ірина Мирославівна
Роботою сервісного центру задоволена. Заміну відеокарти зробили протягом двох робочих днів, з моменту оголошення результатів діагностики+чистка за помірну ціну. Дуже вдячна за виконану роботу.
15.11.2017
Романів Ярослав Ігорович
Приємно вражений якістю та швидкістю ремонту. Виріб працює належним чином. Зовнішній вигляд такий як був. Було швидко відремонтовано. Досить висока якісь обслуговування.
15.11.2017
Цьокан Галина Іванівна
Я вдячна за приємне обслуговування та чудовий ремонт мобільного телефону. Буду рекомендувати ваш сервіс друзям і знайомим
14.11.2017
Колач Володимир Миколайович
Здавав на гарантію ноутбук асус. Поміняли матрицю. Дякую за швидкий ремонт, все працює добре.
14.11.2017
Крупко Владислав Ігорович
Мій MSI дуже гудів і сам вимикався. Відремонтували дуже швидко, робота зроблена якісно. Чудове обслуговування. Дуже Вам дякую.
10.11.2017
Власов Вадим Сергійович
Вже користувався послугами Ноутбук центру. Працюють швидко і якісно, консультація корисна. Цього разу здавав на ремонт Acer, відремонтували за один день, зразу ж передзвонили.
09.11.2017
Ковальський Ярослав Петрович
Здавав ноутбук Lenovo, хотів повернути в магазин, для цього потрібно було надати заключення сервісного центру, що з ноутбуком все добре. Звернувся в "Ноутбук центр". Зробили дуже швидко - на наступний день документи вже були готові, обслуговування сподобалось.
07.11.2017
Трофименко Ірина Юріївна
Дівчата працюють чудово, професійно, чітко і якісно. Велике "дякую" за їхню роботу - це тепер рідкість. Чуйне відношення до клієнтів. Дякую.
04.11.2017
Хтей Ярослав Валерійович
Загалом роботою сервісного центру задоволений. В моєму HP були проблеми з куллером. Ноутбук після ремонту повернули у хорошому стані та почищеним від пилу. Термін ремонту як на мене був досить коротким. Персонал сервісного центру ввічливий та ерудований, свою роботу виконує на відмінно.
31.10.2017
Борак Павло Миколайович
Неодноразово звертаюсь в цей СЦ. Цього разу здавав праншет асус на гарантію, за кілька днів відремонтували. Повністю все влаштовує, привітні працівники працюють. Дякую за клопітку працю.
25.10.2017
Логінський Андрій Андрійович
Швидке обслуговування і все справно працює, здавав по гарантії ноутбук Asus. Обслуговування на вищому рівні.
25.10.2017
Паньків Леся Петрівна
Здавала на ремонт ноутбук Asus, замінили жорсткий диск. Якістю і швидкістю ремонту задоволена. Порекомендую знайомим та друзям.
25.10.2017
Гаврих Ірина Михайлівна
Ремонтували телефон леново по гарантії. За 5 днів відремонтували, осблуговуванням задоволена.
25.10.2017
Венгер Вадим Олександрович
Я вражений від обслуговування, воно на високому рівні, працівники ввічливі та люб'язні. Сервіс хороший, швидко та якісно виконують свою роботу.
19.10.2017
Лінг Ілона Романівна
Ремонтувала в даному сервісі ноутбук Asus по гарантії. Ноутбук сам вимикався під час роботи. Відремонтвали швидше зазначених термінів. Сервіс відмінний, якість роботи і обслуговування змушує повертатись до цього СЦ при проблемах з технікою.
19.10.2017
Рожко Олександр Олегович
Звернувся в ноутбук центр зі скаргою на роботу сенсора планшета леново. Сподобалось те що тут працюють менеджери з почуттям гумору, розуміють жарти. Сервіс хороший, швидко виявили проблему, повідомили про неї, турбота про клієнта. Офіс також хороший. Дякую.
17.10.2017
гайдучок наталія
Відремонтували "мертвий" планшет напротязі тижня. Рекомендую всім цей сервісний центр. Там майстри творять дива :-). Ціни нормальні, сервіс на вищому рівні. Приємні дівчата на рецепції і гарні спеціалісти хлопці, які ремонтують техніку.
12.10.2017
Юр Андрій Степанович
Звертався два рази в "Ноутбук центр". Ремонт провели швидко і якісно. Дякую працівникам сервісу.
12.10.2017
Боднар Ігор Петрович
Надзвичаной швидко відремонтували мій ноутбук асус. Все супер. Дякую.
12.10.2017
Введенський Артем Борисович
Здійснили оперативну роботу по ремонту мого планшета. Дякую.
11.10.2017
Борисова Мар'яна Вікторівна
Швидко відремонтувати мій телефон Prestigio. Чудове відношення до клієнтів, приємно спілкуватись. Все зробили чудово, вдячна їм за це.
11.10.2017
Козак Павло
Користувався послугами "Ноутбук центр". Ремонт було виконано швидко та якісно, попереджали що ремонт буде тривати до 14 днів, а виконали на протязі семи. Після закінчення ремонту одразу зателефонували. Обслуговування на високому рівні.
11.10.2017
Петрак Христина Володимирівна
Вкотре користуюсь цим сервісом, завжди відмінний результат. Дякую персоналу за чудову якість ремонту та професійну роботу.
11.10.2017
Білобрам Зоряна Романівна
Хочу висловити вдячність за надані послуги Вашим працівникам, безпосередньо п. Максиму. Дуже дякую за майстерність і час виконання робіт.
11.10.2017
Сухоребський Михайло Степанович
Ремонтував ноутбук Lenovo по гарантії. Дякую працівникам сервісу за добросовісну роботу. Замовлення, як надиво було виконано в короткий термін і якісно. Велике дякую.
09.10.2017
Рогоцький Олег Ярославович
Ремонтував ноутбук HP, міняли матрицю. Ремонт здійснили дуже оперативно, це вже друге моє звернення в Ноутбук Центр. Першого разу чистили ноутбук після того, як я залив ноутбук чаєм з медом. Також зробили все дуже швидко, а головне якісно. Приємні і ввічливі працівники на прийомці. Дякую.
09.10.2017
Муравська Тетяна
Ремонтувала пристрій Dell 5767 - перевстановлення операційної системи зі збереження інформації. Підхід до клієнта, спілкування, обслуговування просто чудові, на високому професійному і просто людському рівні. Немає сумнівів в тому, що, в наступний раз і з іншими питаннями буду звертатися лише сюди. Дякую за високий рівень.
09.10.2017
Сидор Ярина Іванівна
Про сервісний центр дізналась в магазині фокстрот. Якість, час виконання ремонту, інформування про хід ремонту і привітність персоналу оцінюю на "5".
09.10.2017
Гриців Володимир Васильович
Дуже гарне толерантне ставлення до клієнта. Робота виконана оперативно та якісно. Обслуговуванням задоволений. Так тримати.
03.10.2017
Булгаков Сергій Володимирович
Ремонтував ноутбу Lenovo в "Ноутбук центрі". Зробили швидко і якісно.
03.10.2017
Горинь Олександр Степанович
Висловлюю вдячність працівникам "Ноутбук центр", зокрема Максиму та Оксані, за ввічливість, професіоналізм і високу якість обслуговування.
03.10.2017
Озюменко Юлія Григорівна
Приємний молодий колектив. Чіткі і вичерпні відповіді. Швидкий ремонт. Оперативно інформували про хід ремонту. Виникає бажання звернтись ще. Буду рекомендувати знайомим.
03.10.2017
Брухаль Марта Романівна
Роботою в сервісному центрі "Ноутбук центр" задоволена. Виконано швидко і якісно, доступно пояснено.
08.07.2017
Зайцева Еліна Євгенівна
Роботою спеціалістів центру задоволена. Поламку діагностували швидко, роботу виконали у вказаний термін, ціна адекватна. Приємні, ввічливі і усміхнені працівники. Все ідеально - дякую!
20.06.2017
Сенчук Олександр
Послугами "Ноутбук Центру" користуюсь вже вдруге. Коли тільки купив свій Dell Inspiron, то вже за кілька днів він перестав вмикатись, і по гарантії в ньому замінили материнську плату, був заводський брак. А зараз, через три з половиною роки, почав шуміти кулер. Відніс ноутбук до "Ноутбук Центру" у вівторок, в той же день мені зателефонували з інформацією про несправність (потрібна була заміна кулера), і вже у пʼятницю повідомили, що ремонт зроблено. Забрав ноутбук у понеділок, почищений, наче щойно куплений, і працює бездоганно. Дуже вдячний співробітникам "Ноутбук Центру" за оперативність і професіоналізм. Всім рекомендую звертатись туди; матимете привітне ставлення та швидкий і гарантовано якісний ремонт.
19.06.2017
Шепляков Валерій
Здавав пристрій Emachines E732 зі скаргою не виводиться на екран зображення. Відремонтували в той же день. Задоволений оперативністю роботи. Все дуже швидко і професійно.
13.06.2017
Тетяна Жукова
Неодноразово зверталася в сервісний центр по вул. Сахарова в зв'язку з ремонтом різних пристроїв. Кожного разу обслуговування здійснювалося якісно і своєчасно(іноді оперативність роботи приємно вражала!) Крім того, привітність, уважність і компетентність працівників центру залишають найкращі враження. Рекомендую!!!
23.05.2017
Василевич Зоряна Романівна
Звернулася в Ноутбук Центр з проблемою розбитої матриці в пристрої Lenovo B570. Зранку здала на ремонт, в кінці робочого дня отримала відремонтований комп*ютер. Щиро вдячна за якість і оперативність!!!!
30.04.2017
Попович Андрій
Здавав у Ноутбук Центр свій Dell Inspiron N5110 після залиття. Замінили клавіатуру та почистили ноутбук за 3 дні. Швидкістю та якістю роботи, а також професіоналізмом персоналу дуже задоволений. Величезне спасибі і рекомендую!
20.04.2017
Крупніцька Олеся Михайлівна
Ремонтувала в сервісному центрі нетбук ASUS X101H. Хочу відмітити привітний, лояльний, оперативний персонал, а також безперечно високий рівень професіоналізму. Щиро вдячна і рекомендую всім!
04.04.2017
Шалимов Евгений Вячеславович
Отличный сервисный центр - рекомендую. Профессионалы своего дела, а это главное!
31.03.2017
Крищук Олена Віталіївна
Здавали в ремонт планшет Lenovo ideapad MIIX 310-10ICR YE00GYQB. При діагностиці було виявлено неполадки, що призвели до заміни деталей. При встановленні яких інженер виявив, що можна відремонтувати за меншою вартістю. Все працює чудово. Порадили, як діяти в скрутній ситуації. Терміни, які були вказані при прийомі техніки - були дотримані. Постійно інформували про отримання деталей, хід ремонту. Приємно працювати з професійними та порядними спеціалістами.
28.03.2017
Каладжян Люсине Акоповна
Добрый день! Ремонтировала ноутбук после "громовика". Сервисный центр справился с работой быстро и качественно. Приятный и приветливый персонал. Спасибо!
27.03.2017
Матура Христина Романівна
Вже багато раз зверталася в "Ноутбук центр". Ремонт завжди якісний і досить швидко. Дуже ввічливий персонал. Дякую за Вашу роботу.
23.03.2017
Поврозник Василь Володимирович
Хочу подякувати "Ноутбук Центру" за швидке та якісне вирішення проблеми, а саме тріснув модуль в планшеті Lenovo YT3-850F (вкрай важко знайти запчастини в інших СЦ - відсутні), а тут швидко і якісно мені його поремонтували. Вчасно інформували про хід ремонту,і персонал ставився привітно та усміхнено. Ще раз дуже дякую! Завжди буду в першу чергу звертатися до Вас.
19.03.2017
Ляшеник Святослав
Ремонтував ноутбук Asus X550LC - ремонт схеми живлення. Надзвичайно приємний обслуговуючий колектив, доволі швидкий час діагностики проблеми та ремонту ноутбука. Вельми вдячний за послугу. У разі виникнення проблеми, звертатимусь в цей сервіс знову.
19.03.2017
Стаднік Олександр Юрійович
Відремонтували блок живлення для ноутбуку Dell. Зробили швидко, професійно, оперативно. Дякую.
19.03.2017
Поліщук Іван Андрійович
Ремонтував Lenovo S850. Претензій до ремонту немає. Дещо тривалий термін діагностики, після погодження - відремонтували швидко - за 1 день. СЦ знаходиться в зручному місці. Персонал привітний, милий та ввічливий. Протягом знаходження пристрою в СЦ - зі мною підтримувався зв*язк і інформування. Всередині приміщення та на території чисто. Ремонт провели швидко та якісно. Обслуговування хороше. Рекомендуватиму усім.
15.03.2017
Квик Денис
Здавав у ремонт ноутбук Asus K73S. Потрібно було зремонтувати схему живлення. Проінформували про діагностику швидко. Відремонтували схему живлення якісно. Дуже привітний персонал. Звертаюся уже 3 раз - обслуговуванням дуже задоволений. Усім раджу звертатися. Гарантія якості та швидкої роботи.
13.03.2017
Кіраль Данило Вікторович
Здав блок живлення Asus з перебитим кабелем. Сказали 2-3 дні треба очікувати на ремонт - отримав відремонтований в день здачі . Шкидко, зручно.
13.03.2017
Магулка Володимир
Здавав в ремонт ноутбук Asus X54LJ-XX600D після залиття Coca-cola - поремонтували якісно, швидко і надійно. Сподобався рівень обслуговування, інформування про стан ремонту, про поломки пристрою. Дякую.
10.03.2017
Галаган Елена
Акт заказа №100L24414 В ноутбуке перестала работать кнопка включения по причине попадания воды, знакомый и опытный инженер разобрав ноутбук сказал что именно в этом ноуте нужно менять всю клавиатуру и других проблем нет, при установке другой клавиатуры ноут работает ...посоветовал заказать через Ноутбук центр. Когда я принесла ноут к вам, мне сказали что ПРИМЕРНО клавиатура будет стоить 750 грн, НО нужна диагностика в любом случае. То есть без диагностики мне отказались называть более точную цену на клавиатуру....а еще девочка отнесла мой ноут на пару минут показать инженеру и вернувшись сказала что 90% дело не в клавиатуре!!! то, что я утверждаю что именно в ней - никого не волнует. Мой знакомый инженер специально поменял мою клавиатуру на другую, где работает кнопка включения и не работают пару других кнопок (к сожалению полностью рабочей клавиатуры не было). Это все для того чтоб все-таки ДОКАЗАТЬ что ноут работает нормально и дело в клавиатуре и чтоб все-таки в вашем центре мне поменяли клавиатуру за примерно 750 грн (озвученные сразу). После "диагностики" мне сказали что да, дело только в клавиатуре и это будет стоить 1900 грн и 2800 вся панель с алюминием и тачпадом! рыночная цена такой клавиатуры 1200 грн (новая с годом гарантии) а мне говорят 1900, и обосновывают тем что туда гарантия заложена на полгода, и никого не волнует что мне эта гарантия НЕ НУЖНА. Вывод: я заплатила 200 грн (за "диагностику" ) просто чтоб узнать стоимость клавиатуры - разводняк чистой воды!! ЧТо это за диагностика если мне говорят то, что я и так на 100% знаю? не говоря уже про то что первый раз за минуту времени "продиагностировали" что дело не в клавиатуре на 90% .

Ответ представителя СЦ:
Уважаемая Елена Васильевна, мы подтверждаем факт Вашего обращения в наш сервисный центр 02.03.2017 с жалобой: "Частично не работает клавиатура: верхний ряд" (устройство: ноутбук Dell Vostro 5470, серийный номер: 1QKCJ42). Отвечаем на Ваш комментарий для того, чтобы прояснить ситуацию. Наш сервисный центр имеет авторизацию от большинства мировых брендов. Это является причиной того, что наша работа имеет определенный регламент. Так, после принятия устройства, инженер обязательно осуществляет диагностику на основе жалобы клиента. Далее мы сразу сообщаем результат диагностики, возможные варианты устранения неисправности, их стоимость и сроки выполнения. Поэтому мы никак не могли опираться на Ваши слова о заключении Вашего знакомого инженера. Менеджер, принимавший устройство, сообщил Вам о том, что причина неисправности может заключаться не в клавиатуре, или не только в ней, ведь практика показывает, что в ноутбуках, внутрь которых попала жидкость, могут отказывать любые компоненты. Установить причину неисправности сразу в момент обращения клиента также невозможно, ведь диагностику должен проводить инженер, в условиях, отвечающих всем нормам, соблюдение которых требует производитель техники. Вы согласовали срочную диагностику. Это означает, что в случае отказа от ремонта Вы должны были бы оплатить 200 грн., А в случае его согласования - дополнительно 20% от стоимости ремонта. По Вашей просьбе Вам сообщили среднюю, актуальную для абсолютного большинства ноутбуков, стоимость замены клавиатуры и отметил, что это лишь ориентировочная стоимость. После диагностики, когда стало точно известно, что причина неисправности заключается в испорченной жидкостью клавиатуре, мы в тот же день, 02.03.2017, предложили Вам два варианта устранения неисправности: замена клавиатуры или замена палмреста. Второй вариант ремонта был предложен ввиду того, что после замены только клавиатуры на алюминиевом палмресте могли остаться следы разборки. Стоимость ремонта включала в себя цену оригинальных (по Вашей просьбе) запчастей, поэтому была достаточно высокой. Учитывая это, мы приняли решение не добавлять к этой сумме дополнительные 20% за срочное выполнение. Вы отказались от ремонта и согласились оплатить услуги срочной диагностики. Мы еще раз подчеркиваем, что, как авторизированный сервисный центр, мы заботимся, прежде всего, о решении проблемы клиента и строго придерживаемся регламента своей работы. Поэтому мы никак не могли опираться на Ваши слова о выводах Вашего знакомого инженера, квалификация которого нам неизвестна. Мы осуществляем огромное количество ремонтов и зачастую переделываем большой объем работы после других сервисных центров. Поэтому для достижения результата и качества, не можем себе позволить делать выводы на основании заключений неизвестных нам специалистов, о чем предупредили Вас, и с чем Вы согласились, оставляя ноутбук на диагностику. Надеемся, что смогли донести до Вас все непонятные моменты. С уважением, сервисный центр "Ноутбук Центр"!
09.03.2017
Зайцева Світлана
Доставляла кнопки в ноутбук Asus - все добре. Все швидко і якісно.
03.03.2017
Хоміць Ірина Зеновіївна
Я зверталася в Ноутбук Центр у зв*язку з залиттям ноутбуку, HP ProBook 4535s, солодким чаєм. Все було зроблено дуже швидко. Ремонтом і якістю робіт задоволена. Дякую за хорошу роботу, і надалі в майбутньому, звертатимусь до Вас іще.
28.02.2017
Кондришин Андрій Богданович
Ремонтував по гарантії телефон Lenovo A2020a40 - перепрошили. Обслуговуючий персонал прийняв привітно. Я задоволений. Молодці!
28.02.2017
Іваниська Ольга Сергіївна
Дякую Вам за швидку роботу і не дуже дорого, як для студента. Ремонтували Lenovo IdeaPad Z500 - схему живлення і замінили батарею. Все працює, надіюся надовго. Нічого не пошкодили, акуратно ставляться до техніки. Перший раз, коли відносила в ремонт в інший СЦ - діагностували 2 місяці, а тут 3 тижні. Дівчата дзвонили, нагадували - дуже зручно. Посміхаються, привітні,
28.02.2017
Паньонко Святослав
Ремонтував ноутбук HP Compaq 615 міняли північний міст, виконали швидко та якісно. Дякую за допомогу! І хороших Вам клієнтів!
28.02.2017
Федюк Олена Олександрівна
Здійснювали ремонт ноутбука Lenovo G 500 - ремонтували корпус і міняли роз*єм живлення. Ремонтом задоволені. Хороша фірма, з приємним і швидким обслуговуванням.
28.02.2017
Дорчі Ерік Вікторович
Відремонтований HP Pavillion 17-e034sr - заміна матриці на вищій якості. Швидко та якісно.
25.02.2017
Кречківський Олег Петрович
Ремонтував Acer Aspire 5755G-2434G75Mnrs, після самостійної чистки, не виводилося зображення на екран. Приємно здивувала швидкість з якою було проведено діагностику, ремонт ноутбука. Привітний персонал. Інтер*єр офісу склав також приємне враження. Особливо сподобалося спілкування з дівчатами.
25.02.2017
Рихальська Ірина Олександрівна
Дуже вдячна за швидкий ремонт мого ноутбука Samsung NP-R523 та за приємне обслуговування. Оптимальна ціна за хорошу роботу. Дякую:)
24.02.2017
Сокуренко Антон
Прекрасний сервіс з дуже вихованими та люб*язними працівниками. Ремонтував ноутбук Lenovo Y570 - міняли шлейф матриці. Швидко та якісно виконали свою роботу. Дякую:)
08.02.2017
Матвіїв Михайло Ярославович
Здавав в даний сервіс ноутбук Acer Aspire 1551, ремонтували схему живлення. Роботою дуже задоволений - ремонт виконали швидко та якісно. Враження від спілкування з персоналом дуже хороші. Дівчата все доступно розповіли, про всі можливі нюанси повідомили. Рекомендую цей сервіс.
07.02.2017
Кужик Михайло
Друзі рекомендували. Перший раз звертався з ремонтом корпуса (напевне єдина фірма, де на той час його проводили) після ремонту пройшов рік, все клас, нічого не розійшлося. Зараз ремонтував ноутбук HP ENVY dv7 - міняв клавіатуру, все як завжди швидко та якісно. Персонал дуже привітний :).
06.02.2017
Самолюк Тетяна Степанівна
Ремонтувала ноутбук Asus по гарантії - замінили материнську плату. Також вже зверталась в цей сервісний центр з іншими проблемами. Дуже задоволена увагою до ситуації і оперативністю в роботі. На всі питання отримала детальну відповідь. Дуже уважні менеджери Мар'ян і Максим.
21.01.2017
Глібкович Марія
Здавала пристрій Lenovo G565. Дякую за гарне, швидке і якісне обслуговування. Приємно спілкуватися з дівчатами на прийомці, рекомендації щодо праці ноутбука надають компетентно.
12.01.2017
Шот Марта Олегівна
Дуже задоволена роботою сервісного центру, здавала на ремонт Dell Inspirion. Швидко, зручно, дуже приємні і уважні працівники. Виправили навіть ті недоліки, на які я не вказувала. Обов*язково звертатимусь іще)
27.12.2016
Черський Ігор
Ремонтували ноутбук Lenovo G 555, заміна відеокарти і північного мосту. В обумовлені терміни все було зроблено, ноут, як новий. Хочу відмітити роботу менеджера Ігора, який надав пораду, що краще зробити чи ремонт старого пристрою, чи купувати новий. Вигідніше було продати новий, але, пораддившись з інженерами, повідомив, що є зміст ремонтувати мій. Також дівчатка в офісі дуже приємні, без "зіркової хвороби". Дякую)))
26.12.2016
Поканевич Діана Юріївна
Дуже швидко полагодили мій Dell Inspirion N 5010, вже не мала надії, що він взагалі буде працювати. Дуже якісно працюють і уважно ставляться до ваших проблем. Всім раджу у випадку поломки звертатисся саме в цей сервісний центр.
13.12.2016
Боднар Юлія Василівна
Спасибі за відмінний сервіс та професіоналізм! Ви просто врятували мій OMEN та всі проекти. все зробили надзвичайно швидко та якісно, спасибі, що взялись за неможливе (бо втративши надію через відмову інших сервісних центрів, аж руки опускались). дуже задоволена та вдячна! переконалась, що ви найкраща команда спеціалістів!
09.12.2016
Козак С.І.
Віддали на перепрошивку телефон. Були дуже задоволені персоналом та і термін виконання роботи приємно вразив. Тепер мобільний працює відмінно. Дякуємо за такий чудовий ремонт)
09.12.2016
Голумбійовська Тетяна Василівна
Думаю своєю винахідливістю я одночасно шокувала і розсмішила не лише своїх знайомих,але й персонал Н.- Центру (дівчатка разом зі мною переживали за долю ноута,який я, до слова , не просто залила солодким чайом , але й потім засипала сіллю...так так, такі люди існують) Після трьох відмов братись за ноутбук і місяця анабіозу в майстра,я забрала його і віднесла в Н.Центр. Після діагностики,яку провели напротязі 7ми днів, я погодилась на всі необхідні маніпуляції ( заміна здається материнської плати чи чогось там,чистка + заміна клавіатури) через 7 днів я забрала свого малюка чистенького,живого і здорового:) Правда, здається він почав повільніше думати, але , гадаю, заміна windows його розрухає. Тому я дуже задоволена і безмежно вдячна команді , ваша робота неоціненна для таких як я, які недружать з технікою! Я взагалі вже ненадіялась побачити його вживих, тому за мою тупість ціна яку запросили цілком адекватна і справедлива. Тому, 1 . професійність хлопців на вищому рівні 2. Компетентність і привітність команди приємно вразила , так і хочеться мати з ними справу, дуже раджу !
07.12.2016
Мовчан Роман Олександрович
Я здав телефон в сервісний центр і був приємно вражений: 1. Сервісом і швидкодією працівників 2. Якістю проведених робіт 3. Комунікабельністю персоналу 4. Красою і чарівністю прекрасних дівчат.
07.12.2016
Димид Михайло Андрійович
Була заміна матриці в ноутбуці HP Envy m4, обслуговування на найвищому рівні, швидко та якісно. Ремонт відбувся протягом 5 годин. Інформування на найвищому рівні. Персонал привітно ставився до мене. Рекомендую "Ноутбук Центр"!!!
24.11.2016
Варга Софія
Я, Варга С.Я, ремонтувала ноутбук HP 15 AF010yr у даному сервісному центрі і дуже задоволена оперативністю роботи, відсутністю можливої підміни деталей і якістю обслуговування загалом. Ноутбук працює, почищений і повністю робочий, швидке інформування, привітний персонал.
21.11.2016
Ситник Андрій Любомирович
Я Ситник А.Л звернувся в сервісний центр з приводу несправності моб. тел. Lenovo Vibe. Велике дякую за оперативне реагування, чуйність та толерантність при виконанні даних робіт. Особливо Мар'яну - менеджеру з прийомки та всім, хто приймав участь.
03.11.2016
Вихтор Василь
Здавав на ремонт ноутбук HP ProBook 4525s все було зроблено в регламентований термін (ремонт за 7 днів), обслуговуванням задоволений, яксіть покаже час.
25.10.2016
Любін Максим Олександрович
Задоволений ремонтом свого смарфона Prestigio 5517, якому замінили материнську плату, після ремонту смартфон працює коректно. Особливо хочу подякувати обслуговуючому персоналу в пункті прийому техніки і колцентру. Вони завжди допомагали отримати інформацію швидко і якісно, ставилися до мене з розумінням, завжди посміхался.
23.08.2016
Малярчук Олена
Сдала планшет на ремонт 22.08.16 г. Сделали на следующий день 23.08.16г. Всё работает, внешнее состояние хорошее.
03.08.2016
Шаболтас Наталья
Спасибо за хорошую работу! Ремонт планшета сделали быстро, за один день. Качество обслуживания клиентов на высоте! Рекомендую всем!
06.07.2016
Сракула Володимир Володимирович
Я дуже задоволений швидкістю та якістю ремонту у СЦ "Ноутбук Центр". Повна працездатність, зовнішній стан - індеальний. Адекватні дати очікування ремонту, та якість заміни несправних запчастин. Комфортна атмосфера та хороші працівники. Дякую!
23.06.2016
Макаренко Ірина Юріївна
Я задоволена роботою. Занесла свій ноут після 11 год, а в 12 год 30 хв до мене подзвонили і повідомили, що мій ноутбук вже готовий. Дуже оперативно. Я вже 2 рази користуюсь цим сервісом і ніяких зауважень немає.
23.06.2016
Прокопович Віктор Петрович
Відремонтували смартфон по гарантії. Дуже швидко і якісно - 3 дні. Приємний персонал. Дуже задоволений.
18.05.2016
Гавучак Адріан
Хочу подякувати сервісному центру за оперативний ремонт кабелів зарядних пристроїв!
24.03.2016
Синенька Марія Миколаївна
Якісна консультація. Приємні та ввічливі працівники. Швидко продіагностували та повідомили про несправність. Лише не точно вказаний гарантійний термін. Наразі роботою задоволена.
25.02.2016
Любомир Федунків
Звернувся в Ноутбук Центр по рекомендації знайомих і зовсім про це не жалію. Мій лептоп Macbook Pro добряче напився чаю. Одразу вимкнув його, а на наступний день зранку поніс в сервіс. Наскільки мені відомо це один з небагатьох офіційно сертифікованих сервісів Apple у м. Львові. Як і обіцяли, після вихідних передзвонили, уточнили чи проводити окрім чистки після залиття і спаювання також чистку від пилюки, бо він виявився сильно забрудненим. Ціну за це все одразу озвучили, я погодився, і наступного дня до обіду повідомили що мій Мак здоровий і можна забирати. Працює після цієї пригоди стабільно, навіть краще, бо кулер був сильно запорошений до цього, і комп надто нагрівався, а зараз дихає як при купівлі) Дівчата менеджери позитивні і професійні. Інженери, очевидно, теж знають свою справу. Рекомендую Ноутбук Центр і чай без цукру)
04.02.2016
Озарко Христина Андріївна
Звернулась з приводу ремонту гарантійного ноутбука Asus. Протягом 2-х годин мені зремонтували ноутбук. Зателефонували одразу ж після ремонту. Дуже задоволена сервісом, свою роботу виконують якісно і швидко. На вищому рівні.
27.01.2016
Опанович Валентин Володимирович
Хочу висловити особисту подяку, менеджеру по обслуговуванні клієнтів - Мар'яну, за фахове і професійне обслуговуваня!
13.01.2016
Пришляк Іванка
Добрий вечір! Я давала свій телефон на ремонт.тому що після оновленя андроіда почав погано працювати,я просила переставити на попереднє оновлення здається 4.0.2,тому що я перезагрузила на 5.0.2 і почались проблеми з телефоном. Але який я здала, такий мені віддали,просто оновили систему,то що я могла зробити вдома сама, бо в телефоні є така програма. Персонал приємний, якість роботи, ні.

Ответ представителя СЦ:
Доброго дня, Іванка. Дякуємо за відгук. Підтверджуємо факт Вашого звернення з телефоном на гарантійне обслуговування. З Ваших слів було зафіксовано скаргу: "Після оновлення зависає, довго думає". В контексті даної ситуації хочемо повідомити, що порядок проведення гарантійного ремонту для кожної конкретної несправності чітко регламентований по затвердженим виробником алгоритмам і схемам усунення несправностей. Сервісний центр не може здійснювати ремонт, відхиляючись від цих правил, застосовуючи методи і порядок усуненя, які є доцільними на думку клієнта. Саме згідно стандартної процедури в таких випадках, було проведено ремонт, після чого телефон відтестовано на факт стабільності роботи та видано. Ми цілком розуміємо і не відкидаємо той факт, що на попередній прошивці телефон не зависав а на новій знову зависає повторно. Ми готові обов'язково знову розглянути Ваше звернення для того щоб з'ясувати причини повторного виникнення ситуації та їх усунути. Звертайтеся, будемо раді допомогти!
05.01.2016
Костін Артур Генадійович
Роботою сервісного центру задоволений повністю. Працюють злагоджено, всі роботи виконують в стислі терміни. Перевищили мої сподівання те, що відремонтували по гарантії тріщину на тач-скріні, яка появилась з невідомих причин. Загальна оцінка 5 зірок!!!
15.12.2015
Плєшко Юрій Володимирович
Дуже задоволений, оперативно відреагували, діагностували і зробили ремонт менше ніж за 2 години. Не працівники, а просто чарівники. Таких людей потрібно цінувати і любити. Дуже вдячний. Дуже, дуже швидко, врятували!
11.12.2015
Лесик Галина Вікторівна
Здавала по гарантії ноутбук. Вдячна даному сервісному центру за оперативну і хорошу роботу:) Дуже задоволена якістю обслуговування та ставленням до клієнтів. Термін - кілька годин, дуже оперативно. Все чудово працює. Дякую!
01.12.2015
Васько Юрій Іванович
Звернувся в гарантійний сервіс з смартфоном "Леново" , тільки нещодавно придбав (був поганий звук прийому сигналу). Не надіявся, що зроблять так оперативно. Отримав на третій день після здачі в сервіс. Хоча гарантійний ремонт має бути 14 днів. Все якісно і швидко зроблено. Ввічливий і привітний персонал. Всім рекомендую!
17.11.2015
Олег Семенов
20.06.2015 на сайте «Ноутбук Центра» я оставил отзыв следующего содержания: "Я, не ожидал, такого наглого вранья, от работников сервисного центра на ул. Сахарова. Не хотелось думать плохое о вашем сервисе, но после вчерашнего дня (19.06.2015), все мои сомнения подтвердились. Начну по порядку. У меня старый ноутбук Lenovo G555. Год, тому назад, начались проблемы с загрузкой Windows – приходилось много раз включать и выключать компьютер, чтобы появилась загрузка. Обратился в одну мастерскую - мастер сказал, что неисправен северный мост, и он закажет и поставит новую материнскую плату. Через несколько месяцев, после ремонта, опять начались проблемы при загрузке. Рассказав, в другой мастерской, историю с ремонтом моего ноутбука – услышал, что за те деньги, что взял мастер, даже новый чип невозможно установить, и если действительно была проблема с северным мостом то, скорее всего, прогрели мост и это помогает только на несколько месяцев. Поняв, что меня обманули я, пошел к тому мастеру-обманщику – он вернул деньги, сделал ремонт, но сказал, что этого надолго не хватит и у меня проблемы не с мостом, а с системой охлаждения и её надо менять. Он, отдал мне, железную крышку, которая привинчивается сверху на вентилятор и которую невозможно было теперь установить, не застопорив его сверху, а под вентилятором были две маленькие резиновые шайбы, без которых он стопорился снизу. Когда, опять начались проблемы, я обратился (03.11.2014) в «Ноутбук Центр» - рассказал что обращался уже, раньше, в другую мастерскую, и не понятно с чем у меня проблемы: с мостом или системой охлаждения. После диагностики, мне сообщили, что нужно менять два чипа – на северном и южном мосту. Опять все говорило о том, что меня обманывают, потому, что если были не исправны два моста, то прогрев только одного северного, что предположительно до этого могли делать, не смог бы на некоторое время решать проблему. Если, проблема в системе охлаждения, то меня вдвойне нагло разводят на деньги, и никто никаких чипов не менял – что собственно после вчера (18.06.2015) и подтвердилось, когда я спросил у девушки в сервисе, почему у меня написано - «замена северного моста и видеочипа» - а где про южный мост? Она, начала мне внушать, что «видеочипа» означает замену чипа на южном мосту, хотя любой здравомыслящий человек понимает, что эта запись относится к северному мосту. Потом начала говорить, что здесь у нас все в компьютере записано и читает – «замена кулера» - «ой – оказывается кулер меняли – у вас на бумаге почему-то это не записано». Вот она - правда – чипы никто не менял, проблема была в системе охлаждения, и за замену кулера, осенью, взяли (1600гр. + 160гр. за продление гарантии на полгода), как за целый б/ушный ноутбук! Еще вопрос, возможно ли принять в ремонт (03.11.2014) и завершить ремонт (06.11.2014) учитывая, что чипы нужно заказывать в Киеве? Второй раз - я обратился в «Ноутбук Центр» (18.06.2015), после того, как начала выключаться лампа подсветки экрана. Она, неожиданно выключалась при загруженном Windows, или при включении компьютера нужно было делать много попыток, для её включения. После диагностики, девушка позвонила и сказала, что нужно менять лампу (700гр.). Я, помня свой предыдущий опыт ремонта, сомневался, что мне что-то будут менять - постарался мягко намекнуть, что лампа, иногда, всё-таки включается и может быть - там не требуется, именно, замена лампы. На что, девушка сказала, что передаст мои слова мастеру (по её тону, я понял, что этого не случиться). На другой день, сутра (19.06.2015), мне позвонила девушка и сказала, что лампу уже поменяли (опять возникает вопрос – лампу нужно заказывать, скорее всего, в Киеве – как получилось это сделать - за пол дня?), при этом, говоря про какой-то дефект в углу экрана – «вы же знаете, что у вас там есть дефект внизу экрана». Я ответил, что у меня никакого дефекта не было, и я не понимаю, о чем она говорит. Ноутбук, в сервисном центре, я получал через молодого полноватого парня. После включения, я увидел в правом нижнем углу экрана черное пятно – матрицу при разборке экрана повредили ремонтники, и она, в этом месте, совсем не светится – как при выключенном компьютере. Парень, нагло начал утверждать, что это следствие нагрева лампы, хотя лампа находится по центру экрана и никак не могла воздействовать на угол. Дальше, начал говорить, что поскольку экран, при приеме в ремонт, не светился, и нельзя было зафиксировать - было там пятно или нет, поэтому претензии не принимаются. Делая запись в акт исполненных работ, он написал гарантию 2 месяца. Я спросил – «в чем дело, при приемке обещали 3 месяца?». После этого, он исправил на 3 мес. В этом акте, если сравнивать его с осенним, не было штампа в графе «представник СЦ». После написания, он сделал ксерокопию, закрыв внизу адрес сайта для отзывов, которую отдал мне, а оригинал оставил себе. Но, поскольку, в акте за ноябрь есть адрес сайта, на который меня просят оставить отзыв о качестве предоставленных услуг – я решил удовлетворить эту просьбу. Зачем я это делаю? В принципе – большого резона в этом нет. В сервисе не занято много людей – начальство и простые работники, скорее всего, являются друг другу родственниками и знакомыми, и наказывать никто никого не будет. Я даже предполагаю, что те на кого жалуются, сами эти отзывы и читают, и смеются с наивных людей, думающих, что начальство может чего-то там не знать. Конечно же, так называемое начальство, в курсе всей этой кухни и само завело такие правила работы с клиентами (лохами – как они думают, о нас). Так, зачем же я пишу? А пишу я, затем, чтобы сказать, что ваш сайт, это не единственное место в интернете, куда я смогу это написать – есть много других площадок, на которых, важно предостеречь людей нести деньги мошенникам." До сегодняшнего дня нигде, кроме их сайта, отзывы я не оставлял. Ответ я так и не получил. Но поскольку, после ремонта не обошлось все черным пятном в углу экрана, и через некоторое время начали появляться полосы, тянущиеся сверху вниз. Плюс к этому, закончился гарантийный период на чипы, и я смог сорвать пломбы, чтобы убедится в том, что чипы никто не менял, а поменяли только кулер. Поэтому, я всё-таки решил написать отзыв про этих наглых врунов и мошенников, умеющих только фальшиво улыбаться.

Ответ представителя СЦ:
Шановний п. Олеже, мене звати Дмитро. Я - керівник сервісного центру "Ноутбук Центр”, який працює з 2006 року. Дякую Вам за цю розгорнуту історію. Я буду більш стриманий у своїй відповіді за Вас, оскільки надаю перевагу фактам, а не емоціям. Насамперед, хочу спростувати Ваші припущення, які Ви видаєте за факти, зокрема, що заміна чіпів протягом трьох днів не можлива, тому що їх потрібно замовлями в Києві. Звідки така інфомація?! Насправді, сервісний центр "Ноутбук Центр", може провести заміну 2х чипів за три дні та навіть і за один день, оскільки, ми постійно слідкуємо за наявністю власних потрібних запчастин на наших складах і цінуємо час наших клієнтів. Так, у ноутбуку з яким Ви звернулись, марки Lenovo модель G555 серійний номер CBG2638441 в період з 03.11.2014 по 06.11.2014 були замінені два чіпи моделі: 215-0674058 (так званий "Північний міст") та 216-0749001 (так званий "Відеочіп") і вентилятор системи охолодження. Вентилятор був замінений безкоштовно у вигляді бонусу! Будь ласка, знову ж, не видавайте свої припущення за факти. Так, ми знаємо, що деякі сервісні центри беруть гроші за заміну чіпа, насправді прогріваючи їх але в "Ноутбук Центрі" - це виключено. Хочу зауважити, що ми принципово не робимо прогрів чипів, оскільки вважаємо цю процедуру технологічно не правильною та не надійною. Це як раз ті випадки, які ми потім переробляємо за іншими. Після заміни даних чипів нами була надана гарантія 12 місяців. Зауважте, цей термін дорівнює терміну гарантії, яку надає виробник на новий ноутбук! Як бачимо, підтвердженням якісної роботи є те, що згідно наданої Вами інформації, обидва чіпи прослужили гарантійний термін без нарікань і працюють до сьогодні. Тепер, щодо Вашого другого звернення від 18.06.2015, про яке Ви вище згадуєте. Воно не має жодного технічного відношення до першого. У акті прийому техніки зафіксована скарга "Немає підсвітки екрану". Тут хочу наголосити, що у разі повного виходу з ладу лампи підсвітки, зображення на екрані не підсвічується. Тому відразу не можливо перевірити матрицю під час прийому техніки на ремонт. По цій причині, не беремось стверджувати чи заперечувати факт присутності плями на матриці про яку Ви стверджуєте. Поява цієї плями є наслідком короткочасного утворення великої температури у локальній точці. Зверніть увагу, у ноутбуку Lenovo G555 лампа підсвітки займає практично всю довжину екрану. Як Ви вже знаєте, зазвичай, на наших складах є потрібні запчастини і у нас не виникло труднощів виконати швидко ремонт, особливо для наших постійних клієнтів. Що ми і зробили. Наостанок хотів би спростувати ще одне ще припущення, що скарги клієнтів не розбираються керівництвом. Цілковита дезінформація! Саме завдяки уважному ставленню до кожної проблеми кожного клієнта ми є тими, ким ми є на ринку сервісних послуг . Але, як виявилось, власне після Вашої скарги на цьому ресурсі, на нашому сайті стався збій і ми насправді не отримали Вашої скарги. Перепрошуємо, цю проблему буде вирішено найближчим часом. Дякую, що звернули увагу, навіть у такий спосіб. Від себе, надалі, прошу Вас бути більш стриманим у публічних висловлюваннях, де Ви, переходите на особисті образи по відношенню до наших працівників. І як керівник, фаховість яких я високо ціную, допускати цього я не буду. Сподіваюсь, що своєю відповіддю спростував усі припущення, які не мали нічого спільного з реальністю та розділив міфи і факти. Ремонт ноутбуків - непростий бізнес і ми принципово завжди готові до діалогу з клієнтом, навіть у непростих питаннях. Більше, того, ми самі майже завжди на боці клієнта! За умови, що клієнт також готовий до діалогу і готові слухати іншу думку, яка до того ж підтверджена фактами. Попри всі непорозуміння, п. Олеже, будемо раді бути Вам корисними.
04.11.2015
Стеник Тарас
Впав в мене Macbook pro, після цього перестали працювати деякі речі. Чесно кажучи, я не сподівався, що зремонтують швидше неділі часу. Приніс в 12:00, забрав о 17:30 того ж дня - просто "Америка". Користуюсь послугами цього сервісного центру, вже не перший раз, все на найвищому рівні!
09.10.2015
Січко Петро
Щиро вдячний команді ТзОВ "Ноутбук Центр" за надані послуги і водночас суттєву допомогу у вирішенні проблеми з ноутбуком. P.S: В захваті!
08.10.2015
Лебідь Стефанія Михайлівна
Вражена роботою і увагою працівників у допомозі і ремонту по гарантії телефона Lenovo A 319.
08.10.2015
Жалоба Максим
Не працював Iphone. Звернувся до сервісного центру. Полагодили оперативно, за 1 день. Сподобався підхід і швидкість. Швидко, оперативно, професійно.
18.09.2015
Пташник Наталія Богданівна
Дякую за швидке, якісне та професійне обслуговування Ноутбук Ценрту, та особисто п. Мар'яну. Звернулась з проблемою Ipad Apple, який був на гарантійному обслуговуванні.
18.09.2015
Фриз Володимир Володимирович
Ремонт було виконано швидко та якісно, як і всі попередні рази. СЦ зарекомендував себе, як такий, що дуже якісно надає свої послуги. Ноутбук зібрано якісно, працездатність відновлено. Персонал привітний, дав знати про Soft Serve discount.
17.09.2015
Озарко Христина Андріївна
Звернулась з гарантійним ноутбуком Asus, були неполадки з зарядним пристроєм. На протязі кількох годин ноутбук був зроблений. Задоволена роботою, в разі чогось буду звертатись ще.
10.09.2015
Мудрий Андрій Євгенович
Звернувся з проблемою, що потребувала термінового вирішена. Вона вирішення була протягом 24 годин. Працював із Анастасією, що прийняла зверення привітно і професійно. Вам варто цінувати таких працівників. Я зачарований. Звернуся ще, тільки пізніше, бо сподівась, що ноутбук ще працюватиме.
01.09.2015
Яворський Тарас
Вдячний за швидке вирішення проблем з гаджетом, заміна екрану і материнської плати, робочий стан відмінний. Високий рівень обслуговування.
18.08.2015
Чабан Христина
Вдячна за швидке обслуговування та чемне і гарне відношення персоналу до клієнтів. За один день почистили два комп'ютери. Чудове інформування. Дуже задоволена, дякую!
24.07.2015
Литвинчук Ірина
Швидке, якісне обслуговування. Привітний персонал, яий добре розуміє потреби клієнтів.
24.07.2015
Вербицька Божена Робертінівна
Задоволена якістю роботи та швидкістю обслуговування. Також у Вас привітний і вихований персонал. Велике дякую за полагодження мого комп'ютера.
06.07.2015
Шестакова Ірина Генадіївна
Дякую за гарне обслуговування й вчасний ремонт. Звертаюсь в центр вже в 4-й раз і дуже задоволена. Вчасно, лаконічно, доступно. Приємні люди, знавці своєї справи. Всім рекомендую ваш сервісний центр.
29.06.2015
Матвій Галина Юріївна
Вже другий раз звертаюся в цей сервісний центр. Приємно здивована якісним і швидким обслуговуванням. Рекомендую всім в кого є проблеми з планшетами Asus, звертатися саме в цей сервісний центр.
19.06.2015
Микитин Роман Іванович
Звертався два рази з ремонтними роботами щодо ноутбука. Хочу відмітити професійний ремонт і висоий рівень обслуговування.
19.06.2015
Храмцова Оксана
Дуже вдячна вашому сервісному центру за оперативну роботу і допомогу! Врятували мій диплом! Дуже вдячна!!!
12.06.2015
Маслянка Назарій Романович
Дуже швидкий та якісний сервіс. Кваліфіковані спеціалісти, які дійсно вміють спілкуватися з клієнтами, та пояснити усе на зрозумілому сленгу.
12.06.2015
Торбин Роман
Ремонт виконаний дуже швидко і якісно. Я задоволений якістю обслуговування та ремонтом.
03.06.2015
Ярошенко Олег
Професійний ввічливий персонал, швидка і якісна робота майстрів, невисокі ціни, інформаційна підтримка в телефонному режимі.
25.05.2015
Приймак Інна Павлівна
Прекрасний сервіс! Хороші професійні робітники! Робота була виконана швидко і професійно! Дуже задоволена робтою сервісного центру.
21.05.2015
Лук'янович Аліна
Сподобалося. Задоволена, що я дізналася про існування сервісного центру, бо нажаль багато хто продає техніку і мало хто її якісно та швидко ремонтує. Дякуємо!!!
19.05.2015
Гупало Юрій Михайлович
Приємний та ввічливий колектив, ергономічний офіс, та фахова робота працівників. Успіхів Вам.
08.05.2015
Володимир Грицутенко
Вже двічі дуже приємно вражений ставленням працівників - уважні, професіональні!! Дуже приємно мати з ними справу - вони створюють високу репутацію центра. Володимир
26.04.2015
Кравець Олександр
Декілька разів користувався послугами данного сервис центру. Після останнього разу розачорований повністю. Мало того, що протримали ноутбук півтора місяця, так щє і не зробили і замінили процесор та пам'ять на не робочі. Доказати у них в сервісі це не можливо, тому раджу, якщо ви вирішили дійсно звернутися до них, перед тим, як здавати пофотографувати та переписати всі серійні номери комплектуючих ноутбука.

Ответ представителя СЦ:
Шановний п. Олександр! Дякуємо Вам за те, що неодноразово звертались в наш сервісний центр. Стосовно Вашого останнього звернення, ми змушені підтвердити той прикрий факт, що ноутбук перебував на ремонті тривалий час. Насправді, цьому є логічне пояснення. Річ в тім, що ноутбук був залитий і “встиг” побувати в іншому сервісному центрі. Отож, коли ми розпочали діагностику, а саме розібрали Ваш ноутбук, то були вражені “якістю” виконаних до нас робіт: Ноутбук був не коректно зібраний; Не вистарчало гвинтиків; Присутні значні сліди ремонту материнської плати; Погано запаяний контролер клавіатури; Видалені елементи і пошкоджені доріжки в районі аудіокодека; Присутні не “рідні” запчастини. Попередній стан ноутбука, нами було зафіксовано, підтвердженням чого є наявні у нас фотографії материнської плати Вашого ноутбука. Про всі ці моменти, Вам також було повідомлено під час погодження. Окрім того, було озвучено вартість ремонту ноутбука, та попереджено про ймовірність не успішного ремонту, і можливого перегляду вартості та термінів його виконання. Нам дуже шкода, що стан ноутбука був критичний, і відновленню плата не підлягала. У відповідь на звинувачення у підміні запчастин, то звертаємо Вашу увагу на, щонайменше, дві обставини, які унеможливлюють дане звинувачення. Перше - це наявність фото доказів, та друге — отримання авторизації від більшості брендів, а відтак їх довіри до нас, та найголовніше - наших клієнтів. Щиро сподіваємось, що у нас буде нагода змінити на краще Ваше враженя про наш сервіс.
25.04.2015
Любінець Юрій Володимирович
ввічливо, комфортно, а головне оперативно!!!!!! дякую!
17.04.2015
Ігнатюк Юрій
Декілька разів звертався в цей сервіс, обслуговування і ввічливість працівників сервісу завжди на вищому рівні. Техніка після ремонту справді якісно працює. Одного разу мені навіть безкоштовно провели чистку системи охолодження, в подарунок до ремонту, а на сам ремонт дали 1 рік! гарантії. Тільки позитивні враження від роботи сервісу.
11.04.2015
Чернов Андрій Геннадійович
Роботою даного сервісу не задоволений. Змушений писати лист- скаргу у відділ скарг HP для вияснення обставин, що склались. Не раджу звертатись в «Ноутбук Центр™» ні в якому разі. Здав на ремонт ноутбук (HP Pavilion 15,за гарантією), так як почав гриміти куллер. тримали по максимуму, "Зремонтували". В результаті куллер веде себе неадекватно - шумить і при натисканні клавіш "2,3,4,й,ц,у, складається враження що натискаєш кнопкою безпосередньо на сам кулер, так як той змінює характер свого дзижчання і відчутний нагрів ноута при роботі лише одного браузеру. Подзвонив знов до них, поскаржився, сказали привозити. Забрав у середу(01.04.15) повторно привіз у суботу,(04.04.15) так як не міг привезти на наступний день (по причині -робота і я з Дрогобича). При повторній здачі в ремонт працівник чемно підтвердила, що попередній ремонт зроблений неналежним чином і ноут далі залишається несправним. Вже в першій половині наступного понеділка мені зателефонували з ноутбукцентру і повідомили, що виправляти свої помилки при попередньому ремонті не будуть, так як під панелькою клавіатури виявлені сліди незначного залиття з правої сторони. Ноутом майже не користувався при виявленні помилки попереднього ремонту, і будь яке залиття абсолютно виключене. Змушений писати лист- скаргу у відділ скарг HP для вияснення обставин, що склались. В результаті: марно витрачений час, витрачені гроші на проїзд до Львова,і невизначеність ситуації.

Ответ представителя СЦ:
Доброго дня, Андрій Генадійович. При першому зверненні у вашому ноутбуці було проведено гарантійний ремонт з заміною кулера. При повторному зверненні ремонт також було проведено, здійснено перезборку - необхідності в заміні запчастин не було. Додатково Вас було проінформовано про факт виявлення слідів залиття, що впливає на можлве проведення гарантійних ремонтів в майбутньому.
03.04.2015
Зацерковний Роман Олегович
05.03.15 р.Здав Assus Padfon2 в сервіс на гарантійний ремонт. Ноутбук Центр м.Львів вул.Сахарова 58а Під час огляду підтвердилась несправність (після встановлення тел.в док станцію екран планшета мерехтів) про що було зроблено запис в акті-замовлення № 201L245, представником центру Анастасією.Приблизно через 14 днів.до мене дзвонили з сервісного центру, щоб з'ясувати в чому несправність. На питання коли я можу забрати пристрій з ремонту - відповіли, що його тестують в Києві. Через 22 дні забрав пристрій з сервісного центру у Львові, де мені повідомили,що несправностей не виявлено. Проте вдома я виявив що док.станція не заряджається.При уважному огляді побачив пошкоджений штекер кабеля, де його зламали! Тут чи в Києві ?! І чому за двадцять два дні не було виявлено що станція не заряджається? За рекомендацією Asus представництва в Україні здав пристрій повторно 31.03.15. Але досі не отримав відповідей на свої запитання : 1) Чому отримавши 26.03.15 пристрій в якому ні сервіс Ноутбук Центру вул Сахарова 58а у Львові (Акт- виконаних робіт № 201L2245 ),ні авторизований сервісний у Києві (Заключення № 3051442/240315) не виявив несправностей, а коли вдома на наступний день док-станція розрядилась- зарядити її я вже не зміг, бо вона перестала заряджатись ! 2) А також при уважному огляді штекера зарядки помітив, що він зломаний а до сервісного центра він був цілий і справний ! 3 ) Здавши пристрій 05.03.2015р. в графі косметичний стан техніки було зазначено представником сервісного центру у Львові на Сахарова 58а Анастасією в акті-замовленні від 03.05.2015р №201L2245 лише сліди користування.Чому коли я здаю повторно 31.03.2015р. в тому ж сервісному центрі, той же пристрій представник Мар'ян зазначає мені в акті- замовленні №201L2794 такі недоліки :сколи, подряпини, пошкоджений кабель - останній отримав після 22 днів гарантійного сервісу,і зазначає як мої особисті ?, проте явну пилюку за склом камери Мар'ян не бачить, а зазначає що це є лише з моїх слів. В якому стані я отримаю свій пристрій цього разу ,час покаже. Будь-ласка попрацюйте щоб сервісне обслуговування було належним.
26.03.2015
Вітів Сергій Михайлович
Вдячний працівникам за оперативну і швидку роботу. Попросив зробити чистку ноаутбука напротязі 1 дня, дівчата пішли на зустріч і ноутбук вже за кілька годин був готовий. Ще раз велике дякую!!!
25.03.2015
колесник владимир владимирович
обслуживание ужасное!!! Цены невменяемые!!!! Заклеили рамку матрицы 1200 грн . Сначала спрашивают на сколько буду брать гарантию а потом делают ремонт!!! Гарантийный талон не дали сказали света нет....... Делайте выводы!!!

Ответ представителя СЦ:
-"Цены невменяемые!!!!" - ціна була погоджена Вами особисто, тільки після чого інженер приступив до ремонту. На жаль економічна ситуація в країні зробила ціни "невменяємими" практично на всі групи продуктів, товарів та послуг, зокрема і на комплектуючи для ремонту, котрі сервісний центр також закупляє а не виготовляє самостійно. -"Заклеили рамку матрицы 1200 грн" - Був проведений ремонт завіс та корпусний ремонт з підсиленням конструкції, за підклейку рамки матриці кошти не бралися взагалі - про це Вас інформували при погодженні. Ви погодили ціну за відповідний об'єм робіт - не суперечте самі собі! - "Сначала спрашивают на сколько буду брать гарантию а потом делают ремонт!!!" - існує можливість збільшити гарантію на виконаний ремонт, що було запропоновано. Вам була надана стандартна гарантія на ремонт такого типу яка дорівнює - 6 місяцям. - "Гарантийный талон не дали сказали света нет" - Дійсно така ситуація мала місце, за що перепрошуємо. В будинку виникли перебої з електропостачанням, свідком чого Ви були, саме тому не було можливості роздрукувати гарантійний талон. Проте з Вами досягнуто домовленості про відправлення копії гарантійного талону електронною поштою, що було зроблено.
03.03.2015
Grytsenko Yuriy Borysovych
Дуже вдячний працівникам за фахову і швидку роботу. Приємні в спілкуванні, ввічливі і професійні люди. Раджу звертатись.
 


Авторизации. Гарантийный ремонт.
Список категорий товаров и производителей, по которым сервисный центр «Ноутбук Центр™» оказывает услуги гарантийного ремонта:
 


Категории
Все категории товаров, которые обслуживает «Ноутбук Центр™»:
 


Бренды
Все торговые марки, которые обслуживает «Ноутбук Центр™»:
Кратко о проекте
Servicecenter.com.ua - это регулярно обновляемый каталог сертифицированных сервисных центров Украины, а также любых организаций по ремонту, обслуживанию и диагностике множества видов техники.
Подробнее ...
Пользователям

Регистрация
Забыли пароль?

Новости сайта
Рейтинг сервисных центров
Важно! Опубликованы первые показатели независимого рейтинга сервисных центров.

Будьте осторожны со звонками по межгороду.
Проверка статуса заказа

Все новости

Полезные статьи
Основные причины поломки кондиционера и сколько стоит ремонт
Основные причины поломок: нарушения условий эксплуатации, несвоевременный уход, пренебрежение качественным сервисом монтажников кондиционеров.

Ищем новые имена
Самостоятельный ремонт и диагностика ПК

Все статьи