Сервисные центры Украины

«IT-Сервис Груп»


Сервисный центр «IT-Сервис Груп»
Сервисный центр:
«IT-Сервис Груп»
Адрес:
г. Львов, ул. О.Степановны 45 (2 пов.)
Тел / факс:
+38 (032) 239-50-77 / +38 (032) 239-52-82
Другие телефоны:
+38 (032) 232-52-19
Отзывы
Отзывы о сервисном центре «IT-Сервис Груп», г. Львов:

10.02.2021
Стасів Ольга
10/02/2021. ЖАХЛИВО!!! Я з чоловіком звернулася до даного сервісного центру з метою ремонту , як на диво, нового фотопринтера Epson L 1800, купленого 10 днів до того у магазині Фокстрот (вартість даної техніки 20 тис.грн) . Як виявилось, у фотопринтера були певні заводські проблеми. ВРАЗИЛО! Майстер запитав яка модель принтера, ми сказали модель та серію, на що він відповів:"Це не фотопринтер, там є тільки 4 кольори". При чому в даній моделі є 6 кольорів і це ФОТОПРИНТЕР а е звичайний принтер для друку! Але це ще не все! Досить того, що майстер по прізвищу БАРАН не обізнаний в техніці, він ще й нахамив та відмовився оглянути принтер і не прийняв його на ремонт! На прохання оформити свою відповідь у письмовому вигляді, він почервонів і втік з кабінету!!!
30.05.2018
Мельник Володимир
Рік назат звернувся до них на гарантійний ремонт зказали що згоріла плата потрібно замовляти плату пройшло два місяці ні плати ні телефону на хамили я прийшов на їхній сервіс і сказав їм якщо не буде акта на списання мобільного телефону тодія змушений був звернутися до свого адвоката він пішов до них на сервіс чи звонив і за годину появився акт на списання мобільного телефону пройшов рік знов така ситуація нічого не помінялося цього разу теж я пішов на їхній сервіс кажу їм гляньте будласка щось непрацюючих навушники і шиплять стерео динаміки вони мені сказали лишайти на гарантійний ремонт яїм кажу немає питань давайте на підміну другий телефон боя знаю що буди така сама історія як тамтого разу вони мені сказали що ми нічого ремонтувати небудемо вам іпослали мене тим подальши там медіа якийсь бородатий муділа і пробував мені росказати хтовін якщо протягом чотирнадцяти днів не буди виконання ремонтних робіт мобільного телефону я змушений буду подавати до суду ітребовати компенсацію
 


Авторизации. Гарантийный ремонт.
Список категорий товаров и производителей, по которым сервисный центр «IT-Сервис Груп» оказывает услуги гарантийного ремонта:
 


Категории
Все категории товаров, которые обслуживает «IT-Сервис Груп»:
 


Бренды
Все торговые марки, которые обслуживает «IT-Сервис Груп»:
Кратко о проекте
Servicecenter.com.ua - это регулярно обновляемый каталог сертифицированных сервисных центров Украины, а также любых организаций по ремонту, обслуживанию и диагностике множества видов техники.
Подробнее ...
Пользователям

Регистрация
Забыли пароль?

Новости сайта
Рейтинг сервисных центров
Важно! Опубликованы первые показатели независимого рейтинга сервисных центров.

Будьте осторожны со звонками по межгороду.
Проверка статуса заказа

Все новости

Полезные статьи
Основные причины поломки кондиционера и сколько стоит ремонт
Основные причины поломок: нарушения условий эксплуатации, несвоевременный уход, пренебрежение качественным сервисом монтажников кондиционеров.

Ищем новые имена
Самостоятельный ремонт и диагностика ПК

Все статьи