Сервисные центры Украины

«Climaland - холодильный сервис»


Сервисный центр «Climaland - холодильный сервис»
Сервисный центр:
«Climaland - холодильный сервис»
Адрес:
г. Львов, вул.Шевченка, 370а
Тел / факс:
+38 (098) 880-61-67 / +38 (099) 793-30-61
Другие телефоны:
+38 (093) 167-41-67

Отправить отзыв о сервисном центреОтправить отзыв о сервисном центре

Пожаловаться на неправильные контактные данныеПожаловаться на неправильные контактные данные

Оценить работу сервисного центраОценить работу сервисного центра

Професійний сервіс і Ремонт холодильників у Львові. Сервіс будь-якого рівня складності імпортних та вітчизняних холодильників: - заміна компресорів та інших деталей холодильника - пошук і усунення витоків холодоагенту, заправка - Ремонт і заміна електронних модулів, схем і реле автоматики - профілактичне техобслуговування обладнання.

Мы знаем и ремонтируем: AEG, Ardo, Ariston, Asko, Atlant, Beko, Bosch, Candy, Daewoo, Dako, Electrolux, Fagor, General Electric, Gorenje, Haier, Hansa, Hitachi, Hoover, Indesit, Kaiser, LG, Liebherr, Miele, Panasonic, Polar, Pozik, Rolsen, Rozenlew, Samsung, Sharp, Siemens, Sital, Smeg, Snaige, Stinol, Toshiba, Vestel, Vestfrost, Whirlpool, Zanussi.


Отзывы
Отзывы о сервисном центре «Climaland - холодильный сервис», г. Львов:

09.08.2018
Галицький Роман
Дуже вдячний працівникам Climaland за оперативність та якість.Всі роботи були проведені швидко,якісно і акуратно,на високому професійному рівні. Спеціалісти цього сервісу мають усі запчастини та матеріали із собою і що дуже важливо,- непотрібно холодильник перевозити в приміщення сервісного центру,- всі ремонтні роботи проводяться у вас вдома.Усім знайомим буду рекомендувати даний сервіс.
25.01.2018
Пишко Віталій Сергійович
Десять з десяти! Дякуємо за роботу, витягли старий холодильник з того світу, дуже ввічливі і приємні майстри, по інструментах, підходу до роботи одразу видно що профі, приємно мати справу, в разі потреби будемо звертатися тільки до них, рекомендую.
25.11.2017
Астахов Виктор Сергеевич
Дякую хлопцям, виручили. Інші майстри в один голос казали, що холодильник не підлягає ремонту. А тут пунктуально прийшли, швидко з ремонтували, виписали гарантію. Дуже приємні і ввічливі майстри. Дякуєм ще раз!
19.09.2017
Stohniy Yuriy
Справжні професіонали, відмінна якість робіт і відмінне ставлення до клієнта! Рекомендую
23.08.2017
Эльвира Чуп
Просто сказать спасибо в моей ситуации -это мало,говорю огромное спасибо,ведь в морозильнике заморожены ягоды на зиму,я очень переживала и труд и деньги на ягоды вложены.Стала обзванивать сервисы в ответ:-то придут не скоро,то не ремонтируют Электролюкс нон фрост ,так он сложный.И мне очень повезло, когда позвонила в Climalend.Попросила приехать как можно скорее,и мастера приехали через 2 часа.Вежливые,спокойные,аккуратные.все инструмент.ы с собой. ,Мастерская на колесах.Нашли причину,неисправности,рем. комплект у них был с собой.Работали почти 3 часа,все протерли,пропылесосили вентилятор.Попросила перевесить дверцы на другую сторону,без проблем.Стало намного удобнее открывать холодильник.Объяснили и убедили меня в необходимости поставить стабилизатор напряжения,так как в нашем районе электроплиты и часто скачки и перебои со светом..Купила у них стабилизатор с гарантией 2 года.На проделанную работу выписали гарантийный сертификат на пол года и на рем. комплект.Мои замороженные ягоды спасены.Я очень довольна.Огромное спасибо Абдуле и Сулейману за ремонт моего холодильника .Буду советовать всем моим знакомым этих мастеров.
12.06.2017
Андрей Переяслов
Вся моя семья выражает огромную благодарность за высококачественный ремонт нашего холодильника Самсунг. В отличие от "мастеров" других сервисных центров, которые кормили нас только обещаниями на протяжении месяца , Абдулла и Сулейман действительно классные мастера. Они полностью привели в порядк холодильник, исправили все то, что наделали предыдущие "мастера". Мой Вам совет, если хотите чтобы Ваш холодильник обрёл вторую молодость, воспользуйтесь услугами этих прекрасных мастеров.
25.05.2017
Паук Орест Степанович
Сталась поломка холодильника indesit BA 20 Вирішив знайти в інтернеті компанію яка зможе відремунтувати холодильник намісці . Це вперше коли скористувався послугами майстра в неті. Потрапив до компанії Climaland. Прийшли привітні фахівці своєї справи , з усім інструментом . Після діагностики і узгодження ціни взялись за ремонт який тривав 2-3 год. Це заміна фільтра-охолодження чистка задньої стінки радіатора і агригату , зарядка охолоджування . Холодильник зараз працює відміно . Оцінку намій погляд яку заслуговують працівники та компанія 5 з 5 балів . Хочиться подякувати працівникам за їхню сумліну працю та якісне ставлиня до своєї роботи. Якщо вас сталася теж проблема з холодильником рекомендую тел. 0931674167. 0988806167
07.05.2017
Щербініна Олена Євгенівна
Бездоганна і професійна робота майстрів. Хлопці акуратні і знавці своєї справи. Десь біля 1 року мала проблеми зі своїм холодильником Hotpoint-Ariston quadrio, за який заплатила немалі гроші. Викликала майстрів локально, але вони або не знали ,як ремонтувати, або не хотіли, а ті що ремонтували, наробили ще більше проблем. Вирішила шукати майстрів у Львові, натрапила на "Climaland" і не помилилась. Хлопці на наступний же день приїхали у інше місто, продіагностували і знайшли причини поломки мого холодильника. Після погодження про ремонт, вони досить швидко і оперативно відремонтували його. Вражена компетентністю майстрів і якістю виконаної роботи. Величезне Вам спасибі !
27.04.2017
Андрій Гаврилюк
Дуже професіний підхід до роботи та клієнта. Відремонтували холодильник Sharp, від якого відказались інші майстерні. Наявність величезної кількості інструменту (навіть фен), акуратніть та педантичність в роботі. Рекомендую.
25.04.2017
Орищак Леся
Дуже вдячна за ремонт холодильника сервісному центру "Climaland" Після проведеної діагностики швидко всановили причину несправності холодильника, Робота відмінна і плата помірна,Рекомендую всім цей сервісний центр залишитися задоволені кваліфікованою роботою працівників,
15.03.2017
Монастирська Ольга
Я дуже вдячна за приємне обслуговування, за швидке реагування на заявку( після дзвінка пройшло три години майстри вже були в приміщенні). Привітні працівники вашого сервісного центру усе гарно пояснили і швидко та якісно відремонтували холодильник. Дякую усім за чудовий сервіс.
15.01.2017
Світлана Чорній
Виникла проблема, холодильник SAMSUNG після двох хвилинного включення припиняв роботу. Двигун робочий, плата, як виявилось, у відмінному стані і лише спеціалісти Сlimaland (Львів), після діагностики, за короткий час усунули недоліки в роботі та ще надали кілька слушних порад. Хочу зазначити, що оплату за послуги узгоджено в межах розумного. Робота працівників Сlimaland відмінна, рекомендую звертатись за тел. 0988806167, 0931674167 - і Ви залишитесь задоволеними, як і я!
29.11.2016
Богдан Кривой
Сталась прикра ситуація, в неділю холодильник перестав подавати будь які признаки життя. Звернувся в декілька сервісних центрів і взагалі сумнівався що хтось візьметься за нього, так як то радянський холодильник, тим більше в вихідний. Випадково в інтернеті натрапив на номер цієї фірми і був приємно вражений. Лише по одному фото холодильника (в вайбер), який сам майсер з яким я спілкувався запропонував, в телефонному режимі визвався допомогти мені ліквідувати поломку. Любязно весь час "висів" зі мною на лінії, аж доки він моїми руками полагодив холодильник. Потім на запитання "як я можу віддячити" - сказав - "не варто, консультацію ми надаєм безкоштовно" . Дякую за допомогу і потрачений на мене час! Рекомендую Climaland всім, кому потрібна допомога в цій галузі! Компетентність майстрів не залишає ніяких сумнівів!
14.05.2016
Голубева Ю.С
Холодильник Вирпул, перестал морозить. После нескольких визитов мастеров, которые так и не сумели его починить, мы наткнулись в интернете на этот сервисный центр. Ребята сразу нашли поломку и устранили ее, мы искренне оставляем свой отзыв с благодарностью на сайте, спасибо за квалифицированную работу)
26.02.2016
Алексейцева Светлана Васильевна
При перевозке холодильника Индезит , что-то случилось и на новом месте холодильник вместо холодить стал греться, внутри температура + 20. Пытались сами узнать что случилось, но безрезультатно. Через интернет узнавали телефоны сервисных фирм , прочитывали отзывы и остановились на этой фирме и сделали заказ. Приехали ребята , все спокойно просмотрели , узнали в чем дело , сказали сколько по времени и в деньгах. Нас это устраивало. Все сделали дома , все при них .На следующий день перезвонили и узнали как работает холодильник. Спасибо им , сейчас все в норме , холодильник работает.
 


Категории
Все категории товаров, которые обслуживает «Climaland - холодильный сервис»:
 


Бренды
Все торговые марки, которые обслуживает «Climaland - холодильный сервис»:
Кратко о проекте
Servicecenter.com.ua - это регулярно обновляемый каталог сертифицированных сервисных центров Украины, а также любых организаций по ремонту, обслуживанию и диагностике множества видов техники.
Подробнее ...
Пользователям

Регистрация
Забыли пароль?

Новости сайта
Рейтинг сервисных центров
Важно! Опубликованы первые показатели независимого рейтинга сервисных центров.

Будьте осторожны со звонками по межгороду.
Проверка статуса заказа

Все новости

Полезные статьи
Основные причины поломки кондиционера и сколько стоит ремонт
Основные причины поломок: нарушения условий эксплуатации, несвоевременный уход, пренебрежение качественным сервисом монтажников кондиционеров.

Ищем новые имена
Самостоятельный ремонт и диагностика ПК

Все статьи